Київстар (098)642-39-29 life:) (063)429-23-34
MTC (066)926-01-41 Стаціонарний (044)
Ваш кошик порожній

 • Археологічні розкопки динозаврів. Дитяча лабораторія. Скам'янілості.

  Археологічні розкопки динозаврів. Дитяча лабораторія. Скам'янілості.

  Провідними спеціалістами уже давно доведена перевага навчаючих ігор. Подана гра є саме такою, адже вона надає можливості прояву перших пізнань з археології. Можливо, ваша дитина коли-небудь знаходитиме і вивчатиме давні світи, а сьогодні за вашої допомоги він відчує себе дослідником древніх часів..
  Наявність: На складі
  343 грн.
 • Археологічні розкопки динозаврів. Розкопки Птерозавр.

  Археологічні розкопки динозаврів. Розкопки Птерозавр.

  Гра, яка чудово розвиває пізнання дітей, і яка входить до серії археологічних розкопок. Призначена для дітей, які цікавляться древніми цивілізаціями, а також для батьків, які бажають, аби їх діти розвивалися інтелектуально. Гра розвиває посидючість і логічне мислення, оскільки обережно вишукувати..
  Наявність: На складі
  287 грн.
 • В'язання "Метелик"

  В'язання "Метелик"

  Як відомо, метелики дуже гарні комахи. Вони маленькі за розміром, мають яскравий різнобарвний візерунок та ніжні крильця. Кожна дитина із захопленням спостерігає, як ця тваринка перелітає із квітки на квітку на клумбах, луках та у лісі.          &n..
  Наявність: На складі
  217 грн.
 • В'язання гачком

  В'язання гачком

  Діти  тонко бачать прекрасне та мають нахил до мистецтва. Вони як ніхто розуміють справжню красу і хочуть створювати нове ще в ранньому віці. В'язання допомагає вашій дитині реалізувати свої ідеї у виготовленні ляльок, тварин, а часто навіть виробів для дому.     &nbs..
  Наявність: На складі
  321 грн.
 • Дитяча лабораторія "Веселе виготовлення печаток"

  Дитяча лабораторія "Веселе виготовлення печаток"

  Цікавим, недорогим і оригінальним подарунком вашій дитині будуть дитячі печатки. Граючись із ними, малюк буде відчувати себе дорослим. Використовуючи печатки, дитина почне займатися художньою творчістю. Свої можливості вона зможе продемонструвати, коли буде оформляти листівки, малюнки, фотоальбом..
  Наявність: На складі
  297 грн.
 • Дитяча лабораторія "Вирощування кристалів (3 ас)"

  Дитяча лабораторія "Вирощування кристалів (3 ас)"

  Як відомо, усі діти - маленькі дослідники. Вони дуже люблять різні експерименти. Таким чином у малюків проявляється допитливість і логічне мислення. Дитина вже не хоче просто сидіти у батьків на колінах. Для неї все, до чого вже давно звикли дорослі, є новим. Дитячу цікавість не можна придушувати..
  Наявність: На складі
  261 грн.
 • Дитяча лабораторія "Годинник з лимона"

  Дитяча лабораторія "Годинник з лимона"

  Вміст набору: годинна установка 2 металеві пластини 2 алюмінієві пластини інструкція   Лимон в набір не входить ..
  Наявність: На складі
  151 грн.
 • Дитяча лабораторія "Голографічний малюнок"

  Дитяча лабораторія "Голографічний малюнок"

  Усім дітям подобається малювати. Малюнки відображають стан дитячої душі:бажання, думки, страхи дитини. Таке зображення показує настрій чи  переживання вашого малюка.             Голографічний малюнок прикрасить ваш домашній інтер'єр,..
  Наявність: На складі
  171 грн.
 • Дитяча лабораторія "Гонки 3D"

  Дитяча лабораторія "Гонки 3D"

  Цікава гра допоможе вашій дитині розвиватись фізично й розумово, навчить поводитися з друзями. Завдяки грі, незалежно від віку, діти пізнають світ. Вони вдосконалюють свої знання та навички. У гонки грають практично усі. Ці ігри знайомлять дітлахів з правилами, прищеплюють любов до такого виду сп..
  Наявність: На складі
  274 грн.
 • Дитяча лабораторія "Досліди з мильними бульбашками"

  Дитяча лабораторія "Досліди з мильними бульбашками"

  Ще з дитинства всі пам'ятають, що мильні бульбашки дуже красиві. Не лише діти, але й дорослі люблять спостерігати за мильними бульбашками. Кожному малюку подобається грати з ними. Мильні бульбашки дуже легкі, повітряні, без зусиль летять у різні сторони, навіть сідають на дитячу долоньку. Коли бу..
  Наявність: На складі
  334 грн.
 • Дитяча лабораторія "Калейдоскоп"

  Дитяча лабораторія "Калейдоскоп"

  Калейдоскоп - надзвичайно цікава іграшка. Діти із захопленням дивляться в цю загадкову трубу з неповторними й дивовижними візерунками. Спостерігаючи за цим видовищем, діти не здогадуються, що це лише кольорові шматочки скла, які відбиваються в дзеркалах.       &n..
  Наявність: На складі
  289 грн.
 • Дитяча лабораторія "Лампа -Проектор сузір'їв"

  Дитяча лабораторія "Лампа -Проектор сузір'їв"

  Спостереження за зірками на ясному вечірньому небі - улюблена справа багатьох дітей. Захоплюються цими небесними тілами не тільки діти, але й дорослі. Діти із задоволенням погодяться розглядати разом з вами невідомий світ Всесвіту. Малюки обов'язково зацікавляться гарними краєвидами нічного неба...
  Наявність: На складі
  289 грн.
 • Дитяча лабораторія "Насос. Аерокосмічні дослідження"

  Дитяча лабораторія "Насос. Аерокосмічні дослідження"

  Кожна дитина рано чи пізно уявляє себе великим дослідником - починає уважно спостерігати на навколишнім світом. Як відомо, усім хлопчикам дуже подобається різноманітна техніка. Надзвичайно популярними зараз стають різноманітні літаки, вертольоти, планери, ракети, які дуже схожі на реальних. Така ..
  Наявність: На складі
  324 грн.
 • Дитяча лабораторія "Наука про левітації"

  Дитяча лабораторія "Наука про левітації"

  Усі діти мріють навчитися літати. Вони часто порівнюють себе з улюбленими героями мультфільмів, казок. Малюки вірять, що це зробити дуже легко. Немов пташка можна летіти над морями, лісами, чи просто над містом. Малюки хочуть досліджувати нові землі без особливих зусиль.    &nb..
  Наявність: На складі
  438 грн.
 • Дитяча лабораторія "Підводний світ 3D"

  Дитяча лабораторія "Підводний світ 3D"

  Вміст набору: основа маркери окуляри інструкція ..
  Наявність: На складі
  171 грн.
Показано 1 по 15 із 69 (всього сторінок: 5)