Київстар (098)642-39-29 life:) (063)429-23-34
MTC (066)926-01-41 Стаціонарний (044)
Ваш кошик порожній
Замовити зворотній дзвінок
Ще ніхто не залишав відгуки.
Іграшка.Укр

  Наш телефон: (044) 222-81-86, (094) 822-81-86​
  Наше місцезнаходження:
м. Київ, Московський проспект 23а (пункт видачі товару)

Допомога у виборі)
Ціна
грн. грн.
Наявність на складі
7
5
Виробники
76
82
60
78
86
28
58
46
77
Конструктори
Тип
703
13
231
12
684
14
24
Кіл-ть деталей
771
769
798
757
734
620
592
601
594
589
587
486
636
604
599
683
764
736
Вік
421
686
488
618
11
572
Матеріал
569
222
5
Стать
484
6
26
Колір
8

Дитячий конструктор

 • 3D-конструктор Krooom "Гараж братів Вілсон"

  3D-конструктор Krooom "Гараж братів Вілсон"

  Krooom-ізраїльська дизайнерська компанія, яка вже більше дев’яти років виготовляє екологічно чисті іграшки на основі картону. Дитячий гараж "Вілсон Бразерс" дасть можливість вашій дитині стати власником іграшкового автосервісу, автомийки та заправної станції. На великому ігровому полі зна..
  Наявність: На складі
  814 грн.
 • 3D-конструктор Krooom "Ляльковий дім Мюріель"

  3D-конструктор Krooom "Ляльковий дім Мюріель"

  Krooom - дизайнерська компанія, яка є виробником екологічно чистих іграшок. Krooom з 2006 року створюють і виробляють дитячі ігри з матеріалу на основі картону. Ідеальний баланс між стійкістю і видатним дизайном. Фантазії маленьких дівчаток - це казковий світ принцес і чарівних фей, здатних творити ..
  Наявність: На складі
  714 грн.
 • 3D-конструктор Krooom "Робот Шеф-кухар"

  3D-конструктор Krooom "Робот Шеф-кухар"

  Krooom - дизайнерська компанія, яка є виробником екологічно чистих іграшок. Krooom з 2006 року створюють і виробляють дитячі ігри з матеріалу на основі картону. Ідеальний баланс між стійкістю і видатним дизайном. Робот Шеф-кухар відповідальний за їжу. У нього в спині вбудована духовка і він г..
  Наявність: На складі
  154 грн.
 • 3D-конструктор Krooom "Робот-Будівельник"

  3D-конструктор Krooom "Робот-Будівельник"

  Krooom - ізраїльська дизайнерська компанія , яка вже більше дев'яти років виготовляє екологічно чисті іграшки на основі картону Робот -будівельник - незамінний помічник  для інших роботів, своєю рукою - викруткою - він ремонтує друзів, а також , він може будувати, завдяки великому набору ін..
  Наявність: На складі
  154 грн.
 • 3D-конструктор Krooom "Галактична станція"

  3D-конструктор Krooom "Галактична станція"

  Ізраїльська компанія Krooom вже більше 9 років є популярним виробником якісних і екологічно безпечних дитячих іграшок з оригінальним і яскравим дизайном. Ігровий набір «Галактична станція 738» дозволить відчути себе справжнім космонавтом, покорюючим простори всесвіту, і зацікавить як хлопчиків, ..
  Наявність: На складі
  714 грн.
 • 3D-конструктор Krooom "Гоночна команда"

  3D-конструктор Krooom "Гоночна команда"

  Ізраїльська компанія Krooom вже більше 9 років є популярним виробником якісних і екологічно безпечних дитячих іграшок з оригінальним і яскравим дизайном. Конструктор «Гоночна команда» допоможе вам захопити малюка цікавою грою, придумати різні сюжети ігри з діалогами та ролями, крім того він спри..
  Наявність: На складі
  414 грн.
 • 3D-конструктор Krooom "Казкове дерево"

  3D-конструктор Krooom "Казкове дерево"

  Krooom – компанія з виробництва дитячих іграшок, з матеріалів які пройшли тестування на екологічні показники. За результатами тестування матеріали виробництва визнані екологічно чистими, тому батьки можуть не хвилюватися за здоров’я своїх дітей. З 2006 року в якості базового матеріалу виробник ви..
  Наявність: На складі
  414 грн.
 • 3D-конструктор Krooom "Лицарський замок короля Артура"

  3D-конструктор Krooom "Лицарський замок короля Артура"

  Krooom-ізраїльське дизайнерське підприємство, яке на ринку іграшок, вже більше дев'яти років, займає провідне положення у виготовленні екологічно чистих іграшок на основі картону. Даний набір, виготовлений компанією KROOOM (Ізраїль) - відмінний подарунок для будь-якого хлопчиська. Відважні воїни..
  Наявність: На складі
  814 грн.
 • 3D-конструктор Krooom "Ляльковий дім Мелроуз"

  3D-конструктор Krooom "Ляльковий дім Мелроуз"

  Krooom - дизайнерська компанія, яка є виробником екологічно чистих іграшок. Krooom з 2006 року створюють і виробляють дитячі ігри з матеріалу на основі картону. Ідеальний баланс між стійкістю і видатним дизайном. Великий просторий будиночок для ляльок так і кличе своєю гостинністю, адже в ньому Ви з..
  Наявність: На складі
  674 грн.
 • 3D-конструктор Krooom "Піратський корабель Купер"

  3D-конструктор Krooom "Піратський корабель Купер"

  Krooom - дизайнерська компанія, яка є виробником екологічно чистих іграшок. Krooom з 2006 року створюють і виробляють дитячі ігри з матеріалу на основі картону. Ідеальний баланс між стійкістю і видатним дизайном. Кожен хлопчисько мріє зануритися в світ пригод і відчути себе сміливим піратом, борозня..
  Наявність: На складі
  774 грн.
 • 3D-конструктор Krooom "Пожежна частина Ділан"

  3D-конструктор Krooom "Пожежна частина Ділан"

  Krooom - дизайнерська компанія, яка є виробником екологічно чистих іграшок. Krooom з 2006 року створюють і виробляють дитячі ігри з матеріалу на основі картону. Ідеальний баланс між стійкістю і видатним дизайном. Ігровий набір «Пожежна частина Ділан», виробництва компанії KROOOM (Ізраїль..
  Наявність: На складі
  714 грн.
 • 3D-конструктор Krooom "Поліція Галактики-738"

  3D-конструктор Krooom "Поліція Галактики-738"

  Krooom - дизайнерська компанія, яка є виробником екологічно чистих іграшок. Krooom з 2006 року створюють і виробляють дитячі ігри з матеріалу на основі картону. Ідеальний баланс між стійкістю і видатним дизайном. Ігровий набір «Галактична поліція 738», виробництва компанії KROOOM (Ізраїл..
  Наявність: На складі
  374 грн.
 • 3D-конструктор Krooom "Робот-Балерина"

  3D-конструктор Krooom "Робот-Балерина"

  Krooom - израильская дизайнерская компания, которая уже более девяти лет изготавливает экологически чистые игрушки на основе картона. Робот - Балерина наименьшая игрушка в своей линейке. Встроенный счетчик –позволяет подсчитывать число оборотов игрушки, а также, имеется устройство, позволяю..
  Наявність: На складі
  154 грн.
 • 3D-конструктор Krooom "Робот-Буркун"

  3D-конструктор Krooom "Робот-Буркун"

  Krooom - ізраїльська дизайнерська компанія , яка вже більше дев'яти років виготовляє екологічно чисті іграшки на основі картону Робот -Ворчун -постійно бурчить, сердиться і скаржиться, так як він трохи заіржавів і поскрипує . Хоча, це - не заважає йому бути улюбленцем серед інших роботів . Пар..
  Наявність: На складі
  154 грн.
 • 3D-конструктор Krooom "Робот-Науковець"

  3D-конструктор Krooom "Робот-Науковець"

  Krooom - ізраїльська дизайнерська компанія , яка вже більше дев'яти років виготовляє екологічно чисті іграшки на основі картону. Робот - учений - справжній учений серед побратимів. Дні на проліт , він у своїй лабораторії , проводить найскладніші обчислення, виводячи нові формули і ідеальні пропо..
  Наявність: На складі
  154 грн.
Показано 1 по 15 із 252 (всього сторінок: 17)

Конструктор для дітей - зачаровує гра

Увагою дитини заволодіти дуже складно. Практично будь-яка іграшка може розважати карапуза всього кілька хвилин, потім, як правило, він вирушає на пошуки нової забави. Але конструктор для дітей має якусь особливу силу. Споруджуючи з різнокольорових елементів будинку, машини і ракети, дитина втрачає лік часу.
У батьків же, крім того, що у них з'являється вільний час, поки малюк зайнятий важливою будівництвом, є додатковий привід порадіти. Адже процес будь-якого конструювання розвиває безліч корисних навичок і вмінь: координацію, моторику, концентрацію, абстрактне мислення і логіку.

Де краще купити дитячий конструктор?

Наш магазин пропонує широкий асортимент різних будівельних наборів. У нас ви знайдете цікаві та незвичайні конструктори для дітей на будь-який смак і вік:
• авто-конструктор, напевно, сподобається всім хлопцям, які познайомить їх з різними видами транспорту та їх конструкційними особливостями;
• конструктор з болтовим з'єднанням для батькових наслідувачів дозволить нарешті взяти в маленькі ручки справжні інструменти;
• конструктор з кубиків стане відмінною альтернативою звичайній пірамідки для малюків;
• рухливий конструктор допоможе зібрати різні рухаються конструкції, з якими можна потім буде весело грати;
• світлодіодний конструктор (новинка в Україні) з світяться детальками.
Відмінною ідеєю також буде купити конструктор для дітей у вигляді будівельного набору з 3D ефектом з міцного високоякісного картону. За допомогою такого набору можна зібрати піратський корабель, галактичну станцію, чарівний замок для принцеси та ін.
У нас вас завжди чекають привабливі ціни, вигідні умови доставки та оплати, а також уважні консультанти, які вам допоможуть підібрати і купити дитячий конструктор.