Київстар (098)642-39-29 life:) (063)429-23-34
MTC (066)926-01-41 Стаціонарний (044)
Ваш кошик порожній

Hape

 • Дерев'яна іграшка бульдозер "E-Dozer"

  Дерев'яна іграшка бульдозер "E-Dozer"

  Звільніть дорогу! Їде E-Dozer! Цей міцний бульдозер є робочою конячкою будь-якого будівництва. Завдяки своїй видатній потужності, він штовхає і піднімає все що трапляється йому на шляху при цьому не залишає нічого позаду. Деталі цього бульдозера - шиповані колеса і бамбуковий каркас є як екологічно ..
  Наявність: На складі
  475 грн.
 • Гвинтокрил з бамбуку "E-Helicopter"

  Гвинтокрил з бамбуку "E-Helicopter"

  Вертоліт Наре готовий до зльоту! Стильне бамбукове тіло вертольота з яскравою графікою злітає в хмари. Просто тримайте його і дозвольте своїй уяві літати. Цей красивий вертоліт виготовлений з натурального бамбуку. Його деталі покриті яскравою фарбою на водяній основі. Іграшка сприяє  розвитку у..
  Наявність: На складі
  65 грн.
 • Головоломка "Mixed Puzzles"

  Головоломка "Mixed Puzzles"

  Ця головоломка - прекрасна гра для розвитку творчого потенціалу, розуміння палітри кольорів та впорядковування предметів.  Прекрасний еко-дарунок! Ця цікава гра виготовлена з натурального бамбуку. Деталі головоломки покриті яскравою фарбою на водяній основі. Гра сприяє  розвитку уяви, уваг..
  Наявність: На складі
  137 грн.
  Базовано на 1 відгуках.
 • Головоломка "Mosaic Puzzle"

  Головоломка "Mosaic Puzzle"

  Творіть, використовуючи  барвисті трапеції і трикутники мозаїки!  Ця діяльність допомагає не лише пізнати ази геометрії і розвинути образне мислення, а також збільшує творчий потенціал і розуміння палітри кольорів.  Діти вчаться конструювати, використовуючи різні форми і кольори. Ця ц..
  Наявність: На складі
  666 грн.
 • Головоломка "Prism Puzzle"

  Головоломка "Prism Puzzle"

  Творіть, використовуючи  барвисті трапеції і трикутники мозаїки!  Ця діяльність допомагає не лише пізнати ази геометрії і розвинути образне мислення, а також збільшує творчий потенціал і розуміння палітри кольорів. Ця цікава гра виготовлена з натурального бамбуку. Деталі головоломки покрит..
  Наявність: На складі
  65 грн.
  Базовано на 1 відгуках.
 • Головоломка балансир "Crazy Tower"

  Головоломка балансир "Crazy Tower"

  Башта стає все вищою і вищою, але коли ж вона розвалиться? Потрібні сталеві нерви  і міцні руки, щоб побудувати божевільні башти. Чи готові  Ви до цього? Гра для 2 - 6 гравців.  Ця чудова гра виготовлена з натурального бамбуку. Деталі головоломки покриті яскравою фарбою на водяній осн..
  Наявність: На складі
  646 грн.
 • Головоломка балансир "Pallina"

  Головоломка балансир "Pallina"

  Будьте обережні, витягуючи ці палиці! З Pallina Вам необхідні: швидка реакція і вдумлива стратегія. Хвилювання і випробування чекають молодих гравців! Ця весела балансуюча гра виготовлена з натурального бамбуку. Деталі головоломки покриті яскравою фарбою на водяній основі. Гра сприяє  розвитку ..
  Наявність: На складі
  731 грн.
 • Головоломка балансир "Pandabo"

  Головоломка балансир "Pandabo"

  Маленька панда Цзін Цзін відпочиває в своєму бамбуковому гнізді, розгойдуючись на бамбукових стеблах, лежачи на животі. Час від часу вона забуває про те, що знаходиться в гнізді, втрачає рівновагу, і бамбукові стебла падають. Вона потребує Вашої допомоги, щоб запобігти падінню. Допоможіть Цзін Цзін ..
  Наявність: На складі
  435 грн.
 • Головоломка балансир "Stormy Seas"

  Головоломка балансир "Stormy Seas"

  Ей Хо, моряки! Човен готовий прийняти вантаж. Найважливіше - вантажі та коробки мають бути правильно розбалансовані на човні, тому що вантаж може випасти за борт, якщо море розгнівається! Бурхливі Моря - балансуюча гра для всієї сім'ї!                 &nbs..
  Наявність: На складі
  716 грн.
 • Головоломка балансир з "Supermoose"

  Головоломка балансир з "Supermoose"

  Наш суперлось втратив свої роги. Допоможіть йому виростити нові, додаючи один відросток за один раз. Гра для 1 - 6 гравців.                                  Ця чудова гра виготовлена з натурального бамбуку. Деталі г..
  Наявність: На складі
  65 грн.
 • Головоломка з кульками "Rapido"

  Головоломка з кульками "Rapido"

  Який хаос! Незліченні кольорові кульки розсіяні по всій поверхні столу. Зберіть їх так швидко, як тільки зможете, але в правильному порядку. Вам потрібні: гострий зір, швидкі руки і миттєва реакція! Ця весела гра виготовлена з натурального бамбуку. Деталі головоломки покриті яскравою фарбою на водян..
  Наявність: На складі
  546 грн.
 • Головоломка на магнітах "Magnetic Animals"

  Головоломка на магнітах "Magnetic Animals"

  Діти можуть зібрати фігурку тварини, використовуючи магнітні геометричні деталі мозаїки.  Будуйте і перебудовуйте з яскравих кольорових дерев'яних деталей на магнітній дошці, яка зручно поміщається на колінах.  Розмір ручки для переносу іграшки підібраний спеціально для маленьких ручок..
  Наявність: На складі
  906 грн.
 • Головоломка на магнітах "Magnetic Mosaic"

  Головоломка на магнітах "Magnetic Mosaic"

  Створюйте цікаві фігурки і картинки, використовуючи яскраві геометричні бамбукові деталі Магнітної Мозаїки, розміщуючи їх на магнітній металевій дошці. Ваші творчі можливості з бамбуковою  Магнітною Мозаїкою безмежні!  Ця цікава гра виготовлена з натурального бамбуку. Деталі головоломки по..
  Наявність: На складі
  646 грн.
 • Головоломка на магнітах "Magnetic Vehicles"

  Головоломка на магнітах "Magnetic Vehicles"

  Збирайте транпортні засоби, використовуючи магнітні геометричні деталі мозаїки.  Будуйте і перебудовуйте з яскравих кольорових дерев'яних деталей на магнітній дошці, яка зручно поміщається на колінах.  Розмір ручки для переносу іграшки зроблений спеціально для маленьких ручок, що дозво..
  Наявність: На складі
  976 грн.
 • Гра-конструктор "Quattro"

  Гра-конструктор "Quattro"

  «Quattro» є стратегічною грою для двох гравців. Потрібно вирощувати бамбуковий ліс, поміщаючи бамбукові кольорові кільця на стовбури таким чином, щоб з'єднати 4 кільця однієї кольорової палітри. Але слід бути уважним, тому що в той час як ви будете намагатися підібрати власні кільця, вам також по..
  Наявність: На складі
  696 грн.
Показано 1 по 15 із 44 (всього сторінок: 3)