Київстар (098)642-39-29 life:) (063)429-23-34
MTC (066)926-01-41 Стаціонарний (044)
Ваш кошик порожній

Идейка

 • Набір для виготовлення фігурок з гіпсу "Барвисті маски" на магнітах

  Набір для виготовлення фігурок з гіпсу "Барвисті маски" на магнітах

  Заняття з виготовлення гіпсових фігурок сподобається вашій дитинці, і вона неодмінно захоче їх продовжити. А після покриття фігурки безбарвним лаком ви зможете зберегти творчість вашого маленького художника. Екологічна чистота гіпсу і доступність сьогодні роблять його ідеальним матеріалом для зан..
  Наявність: На складі
  143 грн.
 • Набір для виготовлення фігурок з гіпсу "Весела галявина" на магнітах

  Набір для виготовлення фігурок з гіпсу "Весела галявина" на магнітах

  Фігурки з гіпсу дозволяють дітям відчути себе реальними скульпторами та художниками. У цій ситуації основне завдання дорослих полягає в підтримці творчого інтересу дітей. Гіпсові фігурки у вигляді улюблених героїв можуть дати відмінну можливість малюкові проявляти власні творчі таланти, сприяти р..
  Наявність: На складі
  136 грн.
 • Набір для виготовлення фігурок з гіпсу "Домашні тварини" на магнітах

  Набір для виготовлення фігурок з гіпсу "Домашні тварини" на магнітах

  Виготовлення гіпсових фігурок для дітлахів досить захоплююче, цікаве заняття, в ході якого дітки навчаються не тільки основам ліплення, а й розвивають свою фантазію, логічне мислення, пізнають світ, а також навчаються взаємодії з середовищем навкруги. У цей набір входять фарби акрилові, скульптур..
  Наявність: На складі
  120 грн.
 • Набір для виготовлення фігурок з гіпсу "Забавні котики" на магнітах

  Набір для виготовлення фігурок з гіпсу "Забавні котики" на магнітах

  Виготовлення гіпсових фігурок є захоплюючим і веселим процесом. У ньому може брати участь вся сім'я. Фігурки з гіпсу - якісна продукція з натуральних матеріалів без різних додавань хімічних токсичних речовин. Цю продукцію перевіряють і тестують згідно всім сучасним виробничим технологіям. Наш маг..
  Наявність: На складі
  143 грн.
 • Набір для виготовлення фігурок з гіпсу "Морська подорож" на магнітах

  Набір для виготовлення фігурок з гіпсу "Морська подорож" на магнітах

  Перед вами шикарний набір для створення виробів і сувенірів власними руками. У ньому знаходяться формочки і гіпс. Малюк може самостійно без батьківської допомоги заливати формочки і створювати веселі фігурки, які потім зможе розфарбувати завдяки акриловим фарбам з цього дитячого набору. А якщо ма..
  Наявність: На складі
  115 грн.
 • Набір для виготовлення фігурок з гіпсу "Овечки і пастушка" на магнітах

  Набір для виготовлення фігурок з гіпсу "Овечки і пастушка" на магнітах

  Створення гарних фігурок з гіпсу є цікавим процесом для малюка художника і фантазера. Подібні набори для дитячої творчості будуть розвивати увагу, просторове сприйняття, творчі навички, дрібну моторику. А процес роботи з гіпсовими матеріалами зможе допомогти батькам ознайомити дітей з справжніми ..
  Наявність: На складі
  143 грн.
 • Набір для виготовлення фігурок з гіпсу "Осінь в лісі" на магнітах

  Набір для виготовлення фігурок з гіпсу "Осінь в лісі" на магнітах

  Виготовлення гіпсових фігурок захоплююча справа для дітвори і батьків. Після покриття фігурки безбарвним лаком, ви зможете зберегти сувенір вашого юного скульптора. Гіпс є підходящим матеріалом для робіт із ліплення з дитиною, тому що він екологічно чистий, доступний. Через популярність гіпсу, ми..
  Наявність: На складі
  143 грн.
 • Набір для виготовлення фігурок з гіпсу "Потішні собачки" на магнітах

  Набір для виготовлення фігурок з гіпсу "Потішні собачки" на магнітах

  У наборі є всі необхідні речі для того, щоб ваш малюк міг відчути себе знатним скульптором, а також зробити забавні вироби та цікаві сувеніри, які зможуть на довгий час  запам'ятатись вам і дитині. Створення фігурок із гіпсу потребує багато часу, уважності, зосередженості, тому таке заняття ..
  Наявність: На складі
  143 грн.
 • Набір для виготовлення фігурок з гіпсу "Сердечка" на магнітах

  Набір для виготовлення фігурок з гіпсу "Сердечка" на магнітах

  Відлий у формочках прекрасні магнітики для холодильника і розфарбуй їх як тобі намалює уява. У наборі для виготовлення фігурок з гіпсу "Сердечка" на магнітах, є всі потрібне для цієї захоплюючої творчості. Різноманітні формочки, акрилові фарби, пензлик, магнітики та гіпс допоможуть створити малюк..
  Наявність: На складі
  136 грн.
 • Набір для виготовлення фігурок з гіпсу "Сніданок у кав'ярні" на магнітах

  Набір для виготовлення фігурок з гіпсу "Сніданок у кав'ярні" на магнітах

  Гіпсові фігурки обожнюваних героїв можуть дати відмінні можливості для прояву творчих талантів і фантазії дитини. Завдяки маленьким підказкам дорослих, малюк незабаром почне розрізняти форми (малюватиме очі на фігурці, розфарбовувати бантик і інші деталі). А ви зі свого боку можете уточнити, що в..
  Наявність: На складі
  143 грн.
 • Набір для виготовлення фігурок з гіпсу "Футболісти" на магнітах

  Набір для виготовлення фігурок з гіпсу "Футболісти" на магнітах

  Цей гіпсовий набір допомагає розвитку творчого таланту, художнього смаку, уваги, просторового сприйняття, почуття кольору і форми, моторики. У таких дитячих наборах, як правило, вже є все потрібне для створення гіпсових фігурок: формочки для відливу, пензлики, гіпс і фарби. Робота з подібними наб..
  Наявність: На складі
  143 грн.
 • Набір для виготовлення фігурок з гіпсу "Яскраві метелики" на магнітах

  Набір для виготовлення фігурок з гіпсу "Яскраві метелики" на магнітах

  Набори для творчих занять дають можливості створювати унікальні подарунки для рідних і близьких. Спробуйте відкрити талант у своєму малюку завдяки комплекту для вироблення гіпсових фігурок. У наборі є всі предмети необхідні для того, щоб ваша дитина зацікавився цією справою і приступила до створе..
  Наявність: На складі
  143 грн.
 • Набір для випилювання лобзиком "Підставки під гаряче"

  Набір для випилювання лобзиком "Підставки під гаряче"

  Якщо Вашому маленькому столярові вже виповнилося вісім років, то набір для випилювання лобзиком "Підставки під гаряче" буде для нього прекрасним подарунком, що включає в себе все необхідне для творчої роботи дитини. Лобзик, розпилювальних столик, шість пилок і фанера з трафаретом надихнуть Вашого..
  Наявність: На складі
  356 грн.
 • Набір для випилювання лобзиком "Пенал для олівців"

  Набір для випилювання лобзиком "Пенал для олівців"

  Якщо Вашому маленькому столярові вже виповнилося вісім років, то набір для випилювання лобзиком "Пенал для олівців" буде для нього прекрасним подарунком, що включає в себе все необхідне для творчої роботи дитини. Лобзик, розпилювальний столик, шість пилок і фанера з трафаретом надихнуть Вашого ма..
  Наявність: На складі
  356 грн.
 • Набір для випилювання лобзиком "Цукерниця"

  Набір для випилювання лобзиком "Цукерниця"

  Якщо Вашому маленькому столярові вже виповнилося вісім років, то набір для випилювання лобзиком "Цукерниця" буде для нього чудовим подарунком, що має все необхідне для творчої роботи дитини. Лобзик, розпилювальний столик, шість пилок і фанера з трафаретом надихнуть Вашого малюка на захоплююче і к..
  Наявність: На складі
  356 грн.
Показано 1 по 15 із 63 (всього сторінок: 5)